Onze koperen pot-au-feu van 20 cm, genoemd naar de geliefde Franse stoofpot met langzaam gegaard rundvlees en groenten, brengt professionele veelzijdigheid in uw keuken in een perfect geproportioneerd formaat. Dit innovatieve kookgerei uit onze Classical Range kan naadloos worden gebruikt op het fornuis, in de oven en op tafel, waardoor het ideaal is voor intieme diners en kleinere huishoudens. Met een inhoud van 3,38 liter en een elegant gebogen profiel levert deze hoogwaardige koperen pot uitzonderlijke prestaties in een tijdloze stijl.
Deze hardwerkende toevoeging aan het Falk Culinair-assortiment houdt het midden tussen een braadpan en een ketel en biedt de ideale afmetingen voor recepten die veel roeren en lang, zacht koken vereisen. De uitzonderlijke thermische geleidbaarheid van koper zorgt voor een gelijkmatige warmteverdeling, waardoor hotspots worden geëlimineerd en u met precisie op lagere temperaturen kunt koken. De onverwoestbare roestvrijstalen binnenkant biedt een niet-reactief kookoppervlak dat de pure smaken van voedsel behoudt en ervoor zorgt dat uw investering generaties lang meegaat.
Of u nu een traditionele pot-au-feu of een hartige cassoulet bereidt, of een indrukwekkende fondue op tafel zet, deze veelzijdige pan zorgt zowel voor culinaire impact als visuele aantrekkingskracht. De uitgebalanceerde gietijzeren handgrepen bieden een stevige grip en stabiliteit bij het verplaatsen van het fornuis naar de oven en vervolgens naar de tafel, waardoor deze pan even praktisch als mooi is. Ervaar het verschil dat hoogwaardig koperen kookgerei in uw keuken maakt.
| Name | Description |
|---|---|
| Falk-artikelcode | INO2587SF |
| Falk-collectie | Klassieke reeks |
| Categorie | Pot-au-feu |
| Vessel diameter | 20.9 cm |
| Vessel height | 12.8 cm |
| Gebruikscapaciteit | 3.4 L |
| Cooktop contact area | 14.5 cm diameter |
| Overall length (with handles) | 28.0 cm |
| Overall height (with lid) | 14.0 cm |
| Weight | 2.4 kg |
| Plate construction | 2.5_BiMetal |
| Handle material | Cast Iron |
| Size | 20 cm (7.9 inches) |
| Country of origin | Belgium |
| Materiaal | 2,3 mm massief gegloeide rode koper met 0,2 mm 18/8 roestvrijstalen bekleding |
| Totale dikte | 2.5 mm |
| size | 20 cm |
| Land van herkomst | Belgium |
5.0 van de 5
Schrijf een recensie5
4
3
2
1
Mrs Shin
juni 26, 2019
Geverifieerde aankoop
"Beautiful thing to behold!"
I am loving this pot au feu pot., it heats much more evenly throughout. So far, I have made a couple of soups, stews, and chicken and dumplings in this pot using lower heat and getting much better results. With such tall sides it has a lovely shape ! what a beautiful cookware to have
I highly recommend this to anyone who loves to cook
Malcolm
juni 24, 2019
Geverifieerde aankoop
"One pot stop"
Quality products that will last a lifetime.
On the larger size pans found the casserole and Pot au feu- with the double handles easier to handle than the conventional pots with a single handle.
Empty - the weight of pans/ pots for the young/ older person can be a limitation and when full of hot produce / larger diameter has additional problems- hence the benefits of the double handles.
I’ve waited a lifetime to purchase “my babies”, they are used daily for all manner of goodies and my grand children are now learning to cook with these. The next generation of Falk customers!!!
Keep up the high standards and quality products.
Malcolm
Ms O'Brien
augustus 25, 2017
Geverifieerde aankoop
"perfectly formed small pot"
My first Falk product has arrived and it looks even better than I expected. Really beautifully made and has a lovely shape. Can't wait to use it! With such tall sides it will be perfect for sauces, veg and fondue. ... Also the product arrived in super quick time and was really well packaged. Thanks Falk!
Elk stuk kookgerei dat wij produceren is vervaardigd uit de fijnste materialen en met de hand afgewerkt volgens de hoogste normen.
Wij staan achter ons vakmanschap met een levenslange garantie. Deze garantie wordt gegeven naast uw wettelijke rechten.
Als uw Falk-pan een defect vertoont als gevolg van materiaal- of fabricagefouten, zullen wij deze kosteloos repareren of vervangen.
Als u vragen heeft over uw aankoop, neem dan contact met ons op en een lid van ons team helpt u graag.
Als u na ontvangst van uw kookgerei het gevoel heeft dat het niet geschikt voor u is, kunt u het retourneren voor een terugbetaling overeenkomstig ons retourbeleid.
Alle belastingen inbegrepen
Artikel nr. INO2587SF
Onze Klassieke reeks is niet compatibel met inductiekookplaten. Dat is een kenmerk van de nieuwe Fusion- en Signature 2.0-series, die beide ook zijn vervaardigd uit massief koper en verder identieke kenmerken hebben.
Alle belastingen inbegrepen
Artikel nr. INO1052SF