Word een meester in het koken met de wok dankzij deze uitzonderlijke koperen wok van 28 cm uit onze gerenommeerde Classical-serie. Dit handgemaakte Belgische meesterwerk is voorzien van dubbele gietijzeren handgrepen voor superieure controle en wendbaarheid en biedt professionele veelzijdigheid voor elke kooktechniek. Of u nu authentieke Aziatische gerechten bereidt of gezonde stoommethodes ontdekt, dit hoogwaardige koperen kookgerei levert ongeëvenaarde prestaties.
Hoogwaardige 2,5 mm bimetaalconstructie met 2,3 mm massief koper voor een buitengewone warmteverdeling
Onverwoestbare 200 micron roestvrijstalen binnenkant behoudt pure smaken zonder chemische reacties
Traditionele gietijzeren handgrepen bieden uitstekende grip tijdens het koken
Inclusief stoominzet voor voedingsrijke, vetvrije bereidingen die vitamines en natuurlijke kleuren behouden
Multifunctioneel ontwerp, uitstekend geschikt voor roerbakken, stomen, smoren, pocheren en frituren
Levenslange garantie, ondersteund door meer dan 65 jaar Belgisch vakmanschap sinds 1958
De stabiele vlakke bodem creëert de ideale omgeving voor zowel roerbakken op hoog vuur als zacht stomen. Dankzij de uitzonderlijke thermische geleidbaarheid van koper bereikt u perfecte resultaten bij lagere temperaturen, waardoor delicate texturen behouden blijven en het energieverbruik wordt verminderd. Het meegeleverde stoominzetstuk transformeert deze wok in een gezondheidsbewust kookgerei: gestoomde voedingsmiddelen behouden essentiële voedingsstoffen en levendige kleuren die bij traditionele kookmethodes vaak verloren gaan, en dat alles zonder toegevoegde oliën of vetten.
Veel ervaren koks geven de voorkeur aan de evenwichtige controle van lusvormige handgrepen, vooral bij het omroeren van ingrediënten of het verplaatsen van een volle wok van het fornuis naar de tafel. De solide gietijzeren constructie zorgt voor een authentiek klassiek karakter en biedt tegelijkertijd praktische hittebestendigheid. Van knapperige groenten tot malse dumplings, deze handgemaakte koperen wok staat voor culinaire uitmuntendheid en is gemaakt om generaties lang gepassioneerd koken te dienen.
| Name | Description |
|---|---|
| Falk-artikelcode | INO2500SF |
| Falk-collectie | Klassieke reeks |
| Categorie | Wokken |
| Vessel diameter | 28.9 cm |
| Vessel height | 10.3 cm |
| Gebruikscapaciteit | 4.5 L |
| Cooktop contact area | 14.0 cm diameter |
| Overall length (with handles) | 36.5 cm |
| Overall height (with lid) | 13.2 cm |
| Weight | 2.8 kg |
| Plate construction | 2.5_BiMetal |
| Handle material | Cast Iron |
| Size | 28 cm (11.0 inches) |
| Country of origin | Belgium |
| Materiaal | 2,3 mm massief gegloeide rode koper met 0,2 mm 18/8 roestvrijstalen bekleding |
| Totale dikte | 2.5 mm |
| size | 28 cm |
| Land van herkomst | Belgium |
4.8 van de 5
Schrijf een recensie5
4
3
2
1
Joanna
augustus 1, 2020
Geverifieerde aankoop
"I am in love"
I pondered the purchase of a copper pot for a bit, finally decided to give Falk a go, as this is the only one of the "serious" companies having a wok in their product range and this happens to be the pan I use about 80% of time. Once I realised how much time is devoured by the polishing of the shiny ones learning that Falk products are satinated/brushed pretty much sealed the deal. I put my new wok to work pretty much the same day it was delivered (this happened very quickly too, by the way) and instantly fell in love with it. It is hefty, reassuringly solid and an absolute dream to use. I have a gas stove and it's a perfect match- pan warms up very quickly and keeps the temperature well even once the flame is turned down a bit. Nothing sticks and cleaning is so easy! This is my first copper pan and I am still learning how to properly use and care for it, but I already have a wishlist with few more. Falk for life!
Miss Chapman
juni 24, 2019
Geverifieerde aankoop
"Brilliant"
I had coveted this wok for such a long time and eventually bit the bullet and ordered, which was the best thing i did. The wok and steamer insert is the most versatile pan! Not only for stir frys, but also for a large pot of soup, pasta for lots of people, I've also made a beef stef and mulled wine!!!! I regularly steam up a load of veg too. Super easy to keep clean, plus really stable on the hob. I love it!
Susan
december 13, 2018
Geverifieerde aankoop
"A Decent Wok......At Last!!!!!"
I was put off stir frying a long time ago as everything burnt on, especially round the sides of my so called "non stick" wok.
Although I bought this to use for cooking for my elderly mum, which would mainly consist of curries and a savoury rice cooked in coconut milk which she loves and is very nutritious, I tried a stir fry.
Nothing burnt on and I am extremely pleased. this is a very versatile pan indeed and well worth the money.
Elk stuk kookgerei dat wij produceren is vervaardigd uit de fijnste materialen en met de hand afgewerkt volgens de hoogste normen.
Wij staan achter ons vakmanschap met een levenslange garantie. Deze garantie wordt gegeven naast uw wettelijke rechten.
Als uw Falk-pan een defect vertoont als gevolg van materiaal- of fabricagefouten, zullen wij deze kosteloos repareren of vervangen.
Als u vragen heeft over uw aankoop, neem dan contact met ons op en een lid van ons team helpt u graag.
Als u na ontvangst van uw kookgerei het gevoel heeft dat het niet geschikt voor u is, kunt u het retourneren voor een terugbetaling overeenkomstig ons retourbeleid.
Alle belastingen inbegrepen
Artikel nr. INO2500SF
Onze Klassieke reeks is niet compatibel met inductiekookplaten. Dat is een kenmerk van de nieuwe Fusion- en Signature 2.0-series, die beide ook zijn vervaardigd uit massief koper en verder identieke kenmerken hebben.
Alle belastingen inbegrepen
Artikel nr. INO1055SF